Фіскальну службу реформуватимуть так само, як МВС

Мінфін збирається використати принцип реформи поліції в Державній фіскальній службі
Depo.
5 липня 2016 09:42
ФОТО: depo.ua
Фіскальну службу реформуватимуть так само, як МВС
Фіскальну службу реформуватимуть так само, як МВС

Державну фіскальну службу чекають реформи, передає Depo.Хмельницький з посиланням на УНІАН.

Реформа ДФС є наступним пріоритетом після завершення переговорів з МВФ. Про це очільник відомства Олександр Данилюк заявив в інтерв'ю ZN.UA.

"Ми проведемо реформу ДФС за прикладом реформи поліції. Основа всього — оновлення кадрів та залучення молодих і мотивованих людей.

Ми далі скоротимо штат, введемо повністю прозорий відбір нових людей за відкритим конкурсом. При цьому зменшимо людський фактор, введемо нові IT-системи. Ліквідуємо податкову поліцію", - розповів Данилюк.

"Ми вже затвердили основні вимоги до поліпшення роботи служби у нових KPI (key performance indicator - показники ефективності), що відображають очікування бізнесу. Зараз важливо їх чітко оцифрувати, щоб вони були стимулюючими для ДФС. Виконання КРІ і буде основною оцінкою діяльності ДФС", - додав чиновник.

З осені 2015 року Державна фіскальна служба України звільнила через зловживання і корупцію близько трьохсот керівників митниць. Крім того, з початку цього року підрозділами внутрішньої безпеки ДФС близько 60 справ вже направлено до судів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький