Фіскальники Хмельниччини виявили незаконну реалізацію дизельного пального

На Хмельниччині виявили двох осіб, які незаконно реалізовували дизпаливо
Depo.
4 серпня 2016 18:52
ФОТО: depo.ua
Фіскальники Хмельниччини виявили незаконну реалізацію дизельного пального
Фіскальники Хмельниччини виявили незаконну реалізацію дизельного пального

Ділки "працювали" без будь-яких дозвільних документів та реєстрації, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури.

Незаконну реалізацію дизельного пального на території Дунаєвецького та Кам’янець-Подільського районів виявили сьогодні працівники ДФС.

"Двоє осіб, без будь-яких дозвільних документів та реєстрації своєї господарської діяльності, продавали на АЗС контейнерного типу дизпаливо за 16-17 гривень/літр.

Під час фіксації цього правопорушення виявлено зберігання ще близько 10 тонн пального на суму майже 200 тисяч гривень для подальшої реалізації, яке вилучено та передано на відповідальне зберігання. Роботу АЗС контейнерного типу припинено", - йдеться у повідомленні.

Стосовно правопорушників склали адміністративні протоколи за порушення порядку провадження господарської діяльності. Такі незаконні дії тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 17 тисяч до 34 тисяч гривень з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та