Фіскальники Хмельниччини роз'їхалися сьогодні школами-інтернатами

Цього разу податківці вітали підшефних з Першим дзвоником
Depo.
1 вересня 2016 19:37
ФОТО: depo.ua
Фіскальники Хмельниччини роз
Фіскальники Хмельниччини роз'їхалися сьогодні школами-інтернатами

Шефи з фіскальної служби Хмельниччини у День знань відвідали своїх друзів зі шкіл-інтернатів, повідомляє Depo.Хмельницький.

День знань разом з учнями та вчителями Ізяславської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Хмельницької обласної ради відзначили керівники та профспілкові активісти ДФС краю.

"Традиційно у цей святковий день з вами. Переконані, що тут, у школі-інтернаті, нас чекають і діти, і дорослі для того, щоб поспілкуватися, взяти участь відзначенні Дня знань. У нас у колективі добре розуміють, що шкільна освіта – це майбутнє України, тому й робимо усе для того, аби навчання у підшефній школі проходило на сучасному рівні. Ми щиро раді зустрітися з вами і привітати з початком нового навчального року," - зазначив у привітанні керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

У День знань представники фіскальної служби Хмельниччини також побували у Вовковинецькій та Шепетівській школах-інтернатах. Звісно з вітаннями, подарунками та побажаннями легкого і результативного навчального року.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та