ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фіскальники Хмельниччини консультують підприємців прямо на ринку

Фахові консультації представники малого бізнесу отримують практично на робочому місці
Depo.
22 липня 2015 14:42
ФОТО: depo.ua
Фіскальники Хмельниччини консультують підприємців прямо на ринку
Фіскальники Хмельниччини консультують підприємців прямо на ринку

Другий рік поспіль на території торгового ряду "Привоз" діє консультаційно-сервісний центр з обслуговування платників податків, повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу ДФС у Хмельницькій області.

"Такі консультації доступні не лише жителям Хмельницького, але й всім бажаючим з інших регіонів", - повідомляють у відомстві.

Щогодинно на ринку через місцевий радіовузол озвучується інформація для платників податків про можливість отримання консультації не лише з питань оподаткування та митної справи, але і з інших питань, вирішення яких сприятиме розвитку їх бізнесу.

Крім того до підприємців та відвідувачів ринку доводиться інформація про те, що одним із головних завдань Асоціації платників податків України є підвищення ролі та авторитету платників податків у суспільстві, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва та максимального залучення українського бізнесу до сумлінної сплати податків.

"Наше місто завжди було генератором новозмін, які стосуються підприємницької діяльності, зокрема, торгівлі на речових ринках. Тому метою АППУ є полегшення та покращення життя підприємців. Ми робимо крок назустріч тим платникам податків, які чесно та сумлінно сплачують податки. Безпосередній компетентний діалог у даному разі допомагає краще працювати, отримувати прибутки і не мати зайвих проблем", - відмітив керівник місцевого відділення ВГО "АППУ" в Хмельницькому Петро Крикун.

Як зазначають працівники, за час існування центру по обслуговуванню платників, ще жодного разу не виникало конфліктів між підприємцями та контролюючими органами. Самі ж підприємці задоволені перевагами комфортного податкового сервісу. Адже атмосфера, яка вирує тут, спонукає платників до відкритого конструктивного діалогу, що в свою чергу сприяє покращенню умов ведення підприємницької діяльності та створення сприятливого бізнес- середовища в обласному центрі.

Більше про послуги читайте на khm.depo.ua