UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Фіскали Тернопільщини розповіли про найбільших податкових боржників

Хто найбільше заборгував державі на Тернопільщині, можна дізнатися на порталі ДФС

Фіскали Тернопільщини розповіли про найб…

Про це інформує Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу ДФС.

Головним управлінням ДФС у Тернопільській області за I квартал 2019 року по 329 юридичних особах, які допустили податковий борг на початок 2019 року, скорочено його в абсолютному значенні на загальну суму 61,7 млн грн, в тому числі у повному обсязі - по 235 суб’єктах господарювання на суму 52,7 млн гривень.

Станом на 01.04.2019 податковий борг до зведеного бюджету складав 293 млн грн, тобто досягнуто його зменшення порівняно із початком року на дев'ять мійльонів гривень.

Державна фіскальна служба України на офіційному веб-порталі у рубриці "Переліки" постійно оновлює інформацію про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг. Скористатися можливістю та ознайомитися із переліком двадцяти найбільших підприємств - боржників у Тернопільській області можна за посиланням http://tr.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/377057.html.

Крім того, звертаємо увагу, що з більш детальною інформацією стосовно суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, можна ознайомитись у рубриці "Переліки" офіційного веб-порталу ДФС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook