UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Фіскали Хмельниччини домоглися відшкодування громаді кількасот тисяч гривень

Завдяки професійним діям оперативників ДФС Хмельниччини громаді буде відшкодовано понад 200 тисяч гривень

Фіскали Хмельниччини домоглися відшкодув…

У рамках проведення операції "Урожай" на підставі матеріалів, зібраних співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Хмельницькій області відкрито кримінальне провадження щодо фермерського господарства, яке користувалося землями громади без договору оренди та сплати податків, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС.

Як встановили оперативники фіскальної служби Хмельниччини, протягом двох останніх років керівники фермерського господарства здійснили самовільне зайняття землі, яка належать до земель запасу.

На ділянці загальною площею понад 130 гектарів фермери сіяли сільськогосподарські культури, зокрема, сою, ячмінь та інше, не уклавши при цьому договір оренди та, відповідно, не сплативши відрахувань до місцевого бюджету. Завдані збитки оцінюються у суму 220 тисяч гривень.

Таким чином у діях зазначених аграріїв вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого частиною 1 статті 197-1 Кримінального кодексу України - самовільне зайняття земельної ділянки.

Наразі матеріали справи передані до одного з підрозділів Національної поліції, співробітники якого проводять досудове розслідування за цим кримінальним провадженням. Відшкодування завданих збитків планується за рахунок обігових коштів та майна фермерського господарства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook