ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фіскали Хмельниччини нагадують про завершення пільгового оформлення авто на єврономерах

Митне оформлення транспортних засобів із застосуванням пільгової ставки акцизного податку закінчується 22 лютого 

Depo.
14 січня 2019 14:56
ФОТО: depo.ua

Пільговий період митного оформлення авто на єврономерах закінчується 22 лютого, нагадують в Хмельницькій митниці ДФС, передає Depo.Хмельницький.

"Минулоріч чинності Закони України "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України" та від "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів", - уточняють фіскали. -Власникам легкових транспортних засобів на іноземній реєстрації, ввезених в Україну в митних режимах транзиту та тимчасового ввезення з 1 січня 2015 року до 25.11.2018, можливість легалізувати використання таких транспортних засобів в Україні після їх митного оформлення впродовж 180 днів з дня набрання ним чинності."

З моменту набрання чинності згаданими Законами Хмельницькою митницею ДФС оформлено в митному відношенні 1306 легкових автомобілів, з яких 826 автомобілі на єврономерах та 480 імпортованих транспортних засобів оформлено за старою процедурою.

Загальна сума платежів склала 81 мільйон гривень, яких 49 мільйонів за митне оформлення авто з іноземною реєстрацією, за 32 мільйони гривень - за інші транспортні засоби іноземного виробництва.

Найбільше автомобілів впродовж одного дня було оформлено безпосередньо перед новорічними святами та одразу після їх завершення. Зокрема, в ці дні митниці декларувалось понад 100 одиниць транспортних засобів. Зважаючи, що митницею здійснюється оформлення й інших зовнішньоекономічних товарів, оформлення 100-110 одиниць транспортних засобів фізичних осіб впродовж одного дня є максимально можливим.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook