Фініш на мажорній ноті: ФК "Поділля" перемагає та залишається у профі

Хмельницьке "Поділля" у напруженій останній грі чемпіонату мінімально перемагає маріупольський "Іллічівець-2" та вирішує свої турнірні завдання

Фініш на мажорній ноті: ФК "Поділля" пер…

На домашній арені "Поділля" довело до екстазу власних вболівальників, адже завдяки перемозі над маріупольським "Іллічивцем-2" з рахунком 1:0 зберегло прописку у великому футболі, повідомляє Depo.Хмельницький.

Власне, матч видався вкрай напруженим, позаяк господарям, аби ні від кого не залежати у боротьбі за виживання, потрібна була перемога, а тому результат давлів над гравцями.

Саме тому гра і минула у вкрай напруженій та нервовій боротьбі з деякою перевагою подолян. Відтак, небезпечні моменти у матчі почали виникати лише ближче до середини першого тайму. Спочатку на 18-ій хвилині Алішер Якубов перевірив на пильність воротаря гостей ударом зі штрафного. Капітан подолян закручував м'ятч у дальню дев'ятку, проте вдало зіграв голкіпер, перевівши м'яч на кутовий.

За декілька хвилин хмельничани провели наступну небезпечну атаку і пілся флангового прострілу небезпечного удару завдав Ян Морговський, якому лише трохи забракло сили. Тому з ним і впорався кіпер "Іллічівця".

Після цієї атаки гості нарешті змогли відповісти. Ліквідуючи небезпеку, захисник господарів у небезпечній близькості від власних воріт переправив "кулю" на кутовий.

На заверешення першої половини зустрічі хмельничани створили ще один небезпечний момент. Олександр Музичук під кутом увійшов до карного майданчку маріупольців, але його удар у ближній верхній кут воріт виявися неточним.

По перерві гра продовжували тримати у напрузі вболівальників, тренерів та самих футболістів, хоч знову здебільшого і проходила у центрі поля.

А подоляни все продовжували посилювати тиск. На 67-ій хвилині господарі відзначились небезпечним навісом на Алішера Якубова, проте капітан не дотягнувся до м'яча у боротьбі з суперниками, а "шкіряний" все ж пролетів біля лівої "дев'ятки" "Іллічівця".

А за дві хвилини подоляни довели свою перевагу до логічного завершення. Так, після прострілу Олександра Музичука з правового флангу Олексій Колесніков у падінні забив такий бажаний гол.

До честі хмельничан, господарі навіть і не думали після забитого м'яча відсиджуватись у захисті. Так, за декілька хвилин вони провели масовану вкрай небезпечну атаку. Однак гості відповіли ударом на удар, теж, провівши небезпечну вилазку, після якої Олексій Дворник витягнув м'яч із кута власних воріт, а відскок винесли захисники.

Наприкінці матчу хмельничани могли забити і вдруге, утім Алішер Якубов влучив у стійку. Щоправда, заради справедлиовсті треба зазначити, що і гості у другому таймі теж одного разу влучили у стійку.

Здобувши мінімальну перемогу, "Поділля" зберігає прописку у Другій Лізі. Як виявилось, для цього хмельничанам було достатньо і нічиї, адже суперники-аутсайдери дружньо розгромно програли свої матчі. Саме тому ця перемога і є такою цінною.

Напевне, не варто і казати, що після гри захвату та радості трибун не було меж. Натомість футболісти теж не приховували власних емоцій, подякувавши вболівальникам за підтримку.

А у післяматчевих коментарях виконуючий обов'язки головного тренера господарів Аркадій Баталов зазначив, що команда виконала свої завдання на сезон. А він зробив висновки після поразки у минулому турі та змінив стартовий склад, що позитивно вплинуло на гру.

Відтак, ФК "Поділля" завершило дуже непростий дебютний сезон у професійному футболі на мажорній ноті.

А вболівальникам можна сподіватись у майбутньому і на кращі результати, позаяк молоді гравці вже набули такого необхідного досвіду виступів у дорослому футболі, а найголовніше - впевненості у власних силах.