Фінансування громадських організацій учасників бойових дій змінить свій порядок

У Мінсоцполітики заговорили про зміну системи фінансування громадських організацій ветеранів та учасників бойових дій

Depo.
19 квітня 2017 22:22
ФОТО: depo.ua

Ініційована міністром соціальної політики Андрієм Ревою зустріч із представниками громадських організацій ветеранів та учасників бойових дій хоч і мала дискусійний характер, однак була ефективною та наблизила ухвалення консолідованого рішення, інформує Depo.Хмельницький з посиланням на Урядовий портал.

Оскільки міністерство є розпорядником коштів, що виділяються на фінансування згаданих організацій, то в минулому 2016 році виступило із пропозицією про зміну системи фінансування громадських організацій ветеранів та учасників бойових дій. У разі прийняття цих змін фінансування зазначених організацій проводитиметься не за старою схемою - коли гроші виділяються безпосередньо кожній з них, - а здійснюватиметься фінансова підтримка конкретних проектів на конкурсній основі.

Зібрання вирішило, що до 16 травня до розробленого міністерством соціальної політики проекту громадські організації ветеранів та учасників бойових дій надсилатимуть свої пропозиції, з урахуванням яких прийматиметься остаточний узгоджений варіант.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері