ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фейкові громадські слухання провели у Староконстянтинові - акумуляторний завод збудують

Близько 300 містян зібралися на слухання, з них лише з десяток не мають відношення до держслужби
Depo.
13 липня 2015 15:59
ФОТО: depo.ua
Фейкові громадські слухання провели у Староконстянтинові - акумуляторний завод збудують
Фейкові громадські слухання провели у Староконстянтинові - акумуляторний завод збудують

Про імітацію громадських слухань на користь власників акумуляторного заводу пише у Фейсбуці "Знак оклику", повідомляє Хмельницький.depo.ua.

"Бути чи не бути акумуляторному заводу у Старокостянтинові, вирішували колеги міського голови...у робочий час, оплачений з наших податків", - просто резюмує голова районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Світлана Івонько.

"І якби не загроза екологічного лиха, то громадськість махнула би рукою на будівництво заводу", - пише автор статті Світлана Одинець.

"Згідно  з державними будівельними нормами публікується заява "про наміри" будівництва певного проекту, а не "про громадські слухання" щодо діяльності вже фактично побудованого об'єкту", - наголошує пані Світлана. Вона вважає, що власники "високотехнологічного" заводу не забезпечать екологічну безпеку жителям Старокостянтинова. Бо ні самі люди, ні фахові екологи на можуть отримати чітких відповідей на питання щодо дотримання екологічного законодавства.

Адже замовник через органи місцевої влади повинен проінформувати населення про планову діяльність, визначати місце і порядок проведення громадських слухань, відкритих засідань, зібрати звернення громадян, здійснити розгляд та врахування зауважень і пропозицій, тощо.

На сайті khm.depo.ua ми вже писали, що своє занепокоєння щодо вірогідності шкідливих впливів діяльності акумуляторного заводу на навколишнє середовище та здоров'я жителів висловила Міжнародна благодійнаорганізація "Екологія-Право-Людина". 

"Ми вважаємо, що будівництво акумуляторного заводу здійснюється із порушенням екологічних процедур, що може спричинити негативний вплив на довкілля та здоров'я мешканців міста", - коментує ситуацію юрисконсульт "Екологія-Право-Людина" Софія Шутяк.

Громадськість міста продовжуватиме з'ясовуватиме ситуацію й надалі, аби зрештою забезпечити собі екологічну безпеку самотужки і змусити місцеву владу діяти згідно закону.

Більше новин про екологію та громадську активність читайте на khm.depo.ua

 

 

 

 

.