Фермера з Хмельниччини змусили віддати 30 га землі
Агровиробник внезаконно користувався землями гімназії на Білогірщині
- Хмельницький
-
10 грудня 2019 16:37

За реагування Старокостянтинівської місцевої прокуратури розірвано неправомірно укладений між навчальним закладом та фермерським господарством договір, яким у користування суб’єкта господарювання надано 30 га землі, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби облпрокуратури.
Місцевою прокуратурою встановлено, що між закладом освіти та приватним агровиробником укладено договір соціального партнерства, відповідно до якого у користування фермерського господарства передано земельну ділянку, розташовану на території Білогірського району.
Під виглядом цього правочину насправді приховано оренду землі вартістю майже мільйон гривень, призначеної для дослідницьких та навчальних цілей.
В порушення вимог законодавства зазначена земельна ділянка фактично використовувалась суб’єктом господарювання для отримання прибутку. Окрім цього, повноважень розпоряджатись цією землею гімназія не мала.
Враховуючи виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання зазначеного договору недійсним та звільнення земельної ділянки закладу освіти.
Як каже керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець, в ході розгляду справи в господарському суді Хмельницької області відповідачі договірні відносини припинили у добровільному порядку, а землю вартістю майже 1 млн грн гривень повернули законному землекористувачу.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 17:55 Кравченко: 57 прокурорів зі статусом інвалідності були звільненні після перевірок
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні