Фехтувальні перемоги знову вибороли нетішинці

Дмитро Пундик піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу Кубка України, а Дмитро Колобаєв на всеукраїнських змаганнях з фехтування на шаблях серед кадетів став бронзовим призером

Фехтувальні перемоги знову вибороли неті…

Шаблісти з Нетішина серед кращих в Україні, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ОДА.

У Миколаєві завершився етап Кубка України з фехтування на шаблях. Серед чоловік на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднявся нетішинець Дмитро Пундик, який у боротьбі за золото у фіналі здолав Олексія Стаценка (15:12) з Києва.

На шляху до заключного поєдинку він виграв у групі в 4 боях з 5-ти. Потім послідовно обіграв Вячеслава Дзюбу (15:13) з Миколаєва, Олександра Каракая (15:12) з Черкас та Івана Писаренка зі столиці (15:7). Таким чином, Дмитро вперше виграв всеукраїнський турнір з 2017-го року, коли переміг на змаганнях пам’яті В.О. Андрієвського у Львові.

А напередодні, там же – у Миколаєві, на всеукраїнських змаганнях з фехтування на шаблях серед кадетів бронзовим призером став інший нетішинець – Дмитро Колобаєв, який на два роки молодший від спортсменів, що мали право виступати у цій віковій групі.

Нагадаємо, нещодавно хмельничанка Альона Вересняк стала чемпіонкою Європи з карате.