Фантазія без меж: "До Хмельницького СІЗО намагалися передати презерватив зі спиртом (ФОТО)

Порушники вигають дедалі різноманітніші способи передати заборонені речовини до СІЗО

Сьогодні завдяки проявленій пильності співробітників державної установи "Хмельницький слідчий ізолятор" у черговий раз попереджено спробу потрапляння до охоронюваної зони заборонених предметів, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-лужбу СІЗО.

Під час догляду вмісту посилки, що надійшла із міста Кам'янець-Подільський на ім'я засудженого, який утримується в установі за вчинення злочину, передбаченого ст.368 ч.1 КК України, було виявлено та вилучено презерватив, заповнений рідиною із різким запахом спирту, який знаходився в прихованому вигляді в упаковці із соком.

За даним фактом співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Нагадаємо, напередодні до СІЗО намагалися передати наркотики в буханці хліба.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький