UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Фахівці Славутської служби зайнятості організовують презентації роботодавця

У місті переймаються укомплектуванням вакантних посад та працевлаштуванням безробітних

Фахівці Славутської служби зайнятості ор…

Взаємодія служби зайнятості з працедавцями Славути та району вже давно переросла в систему соціального партнерства, повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі обласного центру зайнятості.

Для оперативного розв’язання кадрових питань роботодавців, фахівці Славутської міськрайонної філії центру зайнятості організовують різноманітні заходи, зокрема презентації роботодавця, що дає позитивні результати в укомплектуванні вакантних посад  та працевлаштуванні безробітних громадян.

Напередодні в приміщенні Славутської філії відбувся семінар для шукачів роботи – "Презентація роботодавця ТОВ  "Сансервіс", де присутнім змістовно розповідали  про історію створення підприємства, його специфіку, умови та систему оплати праці на підприємстві та роздавали інформаційні буклети.

Розповідали про продукцію, яка є конкурентноздатною і користується попитом у споживачів. Підприємство нарощує обсяги виробництва і наразі потребує укомплектування таких вакансій: верстатника деревообробних верстатів, опоряджувальника виробів з деревини та складальника виробів з деревини.

Представники підприємства відповідали на запитання, які цікавили безробітних і запросили зацікавлених осіб відвідати підприємство з метою подальшого ознайомлення з технологією виготовлення продукції та умовами праці безпосередньо на підприємстві.

Нагадаємо, що через центри зайнятості цьогоріч шукали роботу майже три тисячі безробітних осіб з інвалідністю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"