ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Європейські фахівці допомогатимуть хмельницьким митникам

Системні ризики та правопорушення найпершими попадають в поле співпраці
Depo.
12 вересня 2015 09:34
ФОТО: depo.ua
Європейські фахівці допомогатимуть хмельницьким митникам
Європейські фахівці допомогатимуть хмельницьким митникам

Начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк  зустрівся з представниками Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні, повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі відомства.

Від Консультативної місії у перемовинах взяли участь Брайан Річард - стратегічний радник з митних питань КМЄС та Анастасія Завада - старший асистент з митних питань КМЄС.

Насамперед обговорили процеси реформування митних органів в цілому і, зокрема, підрозділів аналізу ризиків та протидії правопорушенням.

Окремо акцентувалися на питаннях практики добору кадрів, їх професійної підготовки, співпраці митниці з спеціалізованими та навчальними установами відомства за необхідності проведення навчання чи перепідготовки особового складу.

Представники Консультативної місії вивчали наявність у митниці можливостей ініціювати перед керівництвом Державної фіскальної служби України внесення змін до нормативно-правових актів та стан  і умови їх реалізації.

Іноземні експерти цікавилися й використанням в роботі митниці автоматизованої системи ризиків. Зокрема, чи повною мірою використовується база та чи є можливість долучатися до процесу безпосереднього формування індикаторів ризиків.

Зрештою домовилися про подальшу співпрацю, передусім у науковій площині, спрямовану на реформування митних органів та приведення рівня організації роботи митниць України до європейських стандартів.

Більше про митну систему та її реформування читайте на Depo.Хмельницький.