Євробачення Україні обійдеться щонайменше в 10 мільйонів євро

І в переважній більшості - це будуть бюджетні кошти
Depo.
17 травня 2016 20:16
ФОТО: depo.ua
Євробачення Україні обійдеться щонайменше в 10 мільйонів євро
Євробачення Україні обійдеться щонайменше в 10 мільйонів євро

Реальна вартість проведення Євробачення в Києві складає 10 млн євро, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Наш край".

Про це заявив перший заступник глави Київської міської державної адміністрації в період підготовки і проведення футбольного чемпіонату "Євро-2012" Олександр Мазурчак.

"Найголовніші витрати стосуватимуться обладнання місця проведення концерту. У нас немає ані у Києві, ані у регіонах жодного готового майданчика, який би відповідав умовам проведення такого конкурсу. Але у столиці більш пристосована для цього інфраструктура, тому, радше за все, фінал Євробачення-2017 відбудеться саме тут," – поінформував Олександр Мазурчак.

За його словами, на подібні заходи від спонсорів можна залучити до 10% коштів, усе решта – покриватиметься з бюджету.

До того ж, через обмежену кількість місць, на концерт потраплять тисяч 10-15 людей, з яких більшість становитимуть кияни та гості столиці з інших українських міст.

Разом з тим, Мазурчак наголосив: "Це дасть можливість привернути позитивну увагу до Києва і України та, як наслідок, стимулювати розвиток туризму в майбутньому. У світі побутує думка, що в Україні триває війна й, зокрема, у Києві – небезпечно. Тому важливо, щоб уряд та влада міста продемонстрували, що здатні гарантувати безпеку тим, хто приїде."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький