Експеримент поліції довів, що хмельницькі водії - свідомі і законослухняні (ВІДЕО)

У Хмельницькому в межах акції "Спецсигнал" поліцейські і журналісти перевіряли реакцію водіїв на автомобілі екстрених служб 

На Хмельниччині триває Тиждень безпеки дорожнього руху передає Depo.Хмельницький.

Вчора хмельницькі правоохоронці провели в рамках Тижня акцію "Спецсигнал", аби перевірити, як водії реагують на автомобілі екстрених служб.

Як повідомили в СК ГУНП, до акції залучили карету швидкої допомоги Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, аби не відривати від важливої роботи справжні бригади парамедиків. Журналісти, розмістившись в салоні медичного автомобіля, отримали змогу побувати в ролі "пацієнтів" і відчути, як воно, коли рахунок в боротьбі за чиєсь життя йде на секунди, а на дорогах затори або ж просто нетолерантні водії.

Транспортний засіб з увімкненими проблисковими маячками та сиреною кілька годин їздив по місту.

"Приємно відзначити, що за майже годину руху не вдалося знайти порушників, що не пропускали б швидку. Яка б не була ситуація на дорозі, водії намагались від'їхати в бік, частково заїхати на тротуар, аби лиш пропустити карету швидкої", - кажуть правоохоронці. Наомість, неприємно вразила поведінка пішоходів, які намагалися перебігати дорогу у невстановлених місцях, не реагуючи ні на насичений потік автомобілів, ні на авто з маячками і сиреною.

Нагадаємо, перед акцією "Спецсигнал" правоохоронці Хмельницького провели показову акцію для пішоходів-порушників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький