Екс-суддю з Хмельниччини визнали винним у корупції

За неподану декларацію колишній служитель Феміди сплатить штраф

Про це інформують в прес-службі департамент захисту економіки Нацполіції України, передає Depo.Хмельницький.

В листопаді 2018 року працівники управління захисту економіки в Хмельницькій області викрили у вчиненні правопорушення, пов'язаного з корупцією суддю у відставці Полонського районного суду Хмельницької області.

Так, ч.2 ст.45 Закону України "Про запобігання корупції" передбачено, що особи, які припиняють діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування подають декларацію за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Проте, екс-суддя, проігнорувавши зазначену норму закону, несвоєчасно, без поважних причин, після звільнення із займаної посади, подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави.
На правопорушника склали адмінпротокол за ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення - порушення вимог фінансового контролю.

За результатами судового розгляду справи, суддю у відставці визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією. Відповідно до рішення суду на правопорушника накладено стягнення у вигляді 850 гривень штрафу.

Нагадаємо, е-декларації суддів та посадовців Хмельниччини перевірить НАЗК.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook