ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-голові ОВК Кострубській не дали грошей за "моральну шкоду"

Наталія Кострубська намагалася відсудити в обласної виборчої комісії заборгованість за наданні послуги та завдану моральну шкоду
Depo.
28 лютого 2016 15:34
ФОТО: depo.ua
Екс-голові ОВК Кострубській не дали грошей за "моральну шкоду"
Екс-голові ОВК Кострубській не дали грошей за "моральну шкоду"

У позові вона вказала на те, що комісія не виплатила їй кошти на суму 1117 грн. 71 коп за надані послуги з 1 жовтня 2015р. до 16 жовтня 2015р. та не погодила акт виконаних робіт, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Ще 385 грн. 84 коп вона наполягала стягнути за роботу в день голосування та в день встановлення результатів виборів, які також не були виплачені.

Ще вона оцінила завдану моральну шкоду на суму 30 тис. грн, оскільки невиплата даних коштів призвела до конфліктів у сім’ї, постійної тривоги, хвилювання та безсоння.

Суд задовільнив позов частково.

Зокрема, не враховані претензії Кострубської на невиплату 1117 грн. 71 коп.

У суді представник обласної виборчої комісії наголосив, що Кострубська уклала угоду із ТОВ "Поліграфіст" на друкування виборчих бюлетені, який суперечив ЗУ "Про місцеві вибори", внаслідок чого могли бути зірвані чергові вибори та як наслідок комісія понесла додаткові витрати в сумі 61 тис. грн.

"Крім того, враховуючи, що повноваження Кострубської були припинені 18.10.2015 року, а послуги вона повинна була надавати до 25.10.2015 року, це свідчить також про те, що послуги повязані з організацією підготовки та проведення виборів повністю нею не були виконані", – зазначено у рішенні.

У частині моральної шкоди, яку просила стягнути позивач у розмірі 30 тис. грн. за погіршення її стану, суд наголосив, що позивачем не надано доказів на спричинення моральних страждань і що вони викликані саме неправомірними діями виборчої комісії.

У підсумку міськрайонний суд ухвалив стягнути з Хмельницької обласної виборчої комісії на користь Наталії Кострубської 385 грн. 84 коп за роботу в день голосування та в день встановлення результатів виборів.

Читайте також Члени Хмельницької ОВК повстали проти її голови

Скандал навколо екс-голови Хмельницької ОВК скінчився,

Напередодні виборів до Хмельницької ОВК повернули її скандальну екс-голову

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та