Екс-АТОвець очолив військовий коледж на Тернопільщині

Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою очолив Вадим Ластовицьки

Підполковник Вадим Ластовицький, який впродовж 2014-2018рр. виконував завдання в районі проведення ООС (АТО) на Луганщині спочатку у складі механізованої, а згодом артилерійської бригад переміг у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Тернопільського коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, передає Depo.Тернопіль з посиланням на видання "Думай".

Під час свого виступу він окреслив основні напрямки розвитку військового коледжу, можливості вдосконалення навчального процесу.

ДНЗ "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" - один із небагатьох закладів в Україні, де здійснюють підготовку майбутніх військових. Знаходиться він у Збаражі, наразі тут навчається 250 курсантів із різних областей України.

Наразі курсанти здобувають у коледжі наступні професії: тракторист-машиніст, майстер з монтажу та обслуговування систем відновлювальної енергетики, кухар, кондитер, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький