ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екологічні інновації для бізнесу презентували у Хмельницькому

Польсько-український проект "Екологічні інновації для бізнесуі" таки буде
Depo.
30 вересня 2015 15:24
ФОТО: depo.ua
Екологічні інновації для бізнесу презентували у Хмельницькому
Екологічні інновації для бізнесу презентували у Хмельницькому

Як раніше повідомляв Depo.Хмельницький Поляки навчать хмельницьких підприємців вести екологічно-правильний бізнес.

Проект спрямований на зміцнення ринкових позицій українських підприємств на вітчизняному та світовому ринках, за рахунок впровадження інноваційних і екологічно-безпечних технологій застосування сапонітового сорбенту в процесах очищення і регенерації. Також отримають пробні партії готової продукції для застосування в різних галузях промисловості.

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща, Хмельницьким національним університетом, Хмельницьким регіональним центром з інвестицій та розвитку, Українсько-польським центром Європейської Інтеграції.

У презентації проекту взяли участь: керівники ХНУ, представники Товариства "Інтеграція Європа-Схід", представники підприємств Хмельницької області та інших областей України, а також викладачі та студенти Хмельницького національного університету.

Особливу увагу присутні звернули на те, що на сьогодні, коли в країні війна, мало хто думає про екологію, а саме цей проект впроваджує інноваційні та екологічні технології. Президент Товариства "Інтеграція Європа-Схід" Кшиштоф Каліта зазначив, що Хмельницький національний університет є одним із небагатьох українських вищих навчальних закладів, що реалізовують подібні проекти. Саме співпраця науковців і підприємців дає змогу впроваджувати новітні технології у виробничі процеси, створювати конкурентноздатну продукцію з урахуванням потреб споживачів, ринкових умов сучасності та виходу вітчизняної продукції на міжнародні ринки.

Більше про міжнародні проекти читайте на khm.depo.ua.