ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екологи вимагають зупинити будівництво акумуляторного заводу в Староконстянтинові

Члени Міжнародної благодійної організації “Екологія право людина” вимагають у місцевої влади зупинити будівництво як таке, що може заподіяти шкоду навколишньому природному середовищу до отримання усіх необхідних дозволів
Depo.
18 червня 2015 08:53
ФОТО: depo.ua
Екологи вимагають зупинити будівництво акумуляторного заводу в Староконстянтинові
Екологи вимагають зупинити будівництво акумуляторного заводу в Староконстянтинові

Скаргу з вимогою припинити роботи по зведенню заводу екологи надіслали в Староконстянтинівську міськраду, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на “Першу міську газету”.

“Акумуляторний завод відноситься до видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, а саме: до виробництва у галузі чорної та кольорової металургії (з використанням кольорових металів, руди, збагаченої руди чи вторинної сировини, металургійний, хімічний чи електролітичний процеси), що цілком підтверджується п. 4 Постанови КМУ від 28 серпня 2013 року № 808”, – йдеться у скарзі.

Екологи просять у міської влади  проконтролювати дотримання законодавства, перевірити чи є вся документація та провести громадське обговорення. Також наполягають на отриманні позитивного висновку експертизи.

Це підприємство належить до найвищої Vкатегорії небезпечних виробництв, тому таке будівництво повинно ретельно відстежуватися. Адже мінімальні порушення несуть реальну загрозу виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру,

Більше новин про життя Хмельниччини читайте на Хмельницький.depo.ua