UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Екологи нарахували красилівському підприємству штраф у третину мільйона гривень

Природоохоронці провели позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства

Екологи нарахували красилівському підпри…

Красилівському ПВКГ нараховані збитки у сумі понад 300 тис. грн, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби Держекоінспекції в області.

У період з 11 по 20 лютого природоохоронці провели позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства. Встановили, що підприємство в порушення вимог статей 44, 70 Водного Кодексу України здійснювало скид забруднюючих речовин зі зворотними водами з перевищенням встановлених нормативів. Розмір збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, склав 318 706 грн.

На даний час Красилівському ПВКГ готується претензія про відшкодування заподіяної навколишньому природному середовищу шкоди, яка підлягає виконанню в добровільному порядку у місячний термін. У разі невиконання зобов’язання щодо добровільного відшкодування шкоди у вказаний термін, Інспекція буде змушена звернутись з позовом до суду про примусове стягнення завданої шкоди.

Нагадаємо, екоінспекція продовжує інспектувати ситуацію на річках Хомора та Случ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"