Ефективність використання бюджетних коштів на ремонт доріг Хмельниччини перевірить Рахункова палата

Рахункова палата цього року перевірить ефективність використання бюджетних коштів на капітальний ремонт доріг державного значення

Рахункова палата перевірить ефективність витрачання коштів на ремонт доріг в трьох областях, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Управління інформполітики Рахункової палати.

Як повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, відповідний аудит передбачений затвердженим Планом роботи Рахункової палати на II півріччя поточного року.

Зокрема, перевірки очікують на дороги Хмельницької, Дніпропетровської та Закарпатської областей. Аудит розпочнеться вже на початку осені. Перелік цих областей був запропонований членом Рахункової палати Іриною Івановою і зумовлений низкою чинників. Зокрема, на ремонт був виділений значний обсяг коштів, існують проблеми з вибором підрядників, а також є неефективний розподіл бюджетних коштів та розпорошення їх на невеличкі ділянки.

Голова Рахункової палати наголосив, що це перший аудит щодо ефективності витрачання коштів на ремонтні роботи, а згодом будуть перевірені дороги і в інших областях.

До проведення аудитів Рахункова палата планує долучити експертів FIDIC, що здійснюють незалежний контроль в сфері будівництва. Її представником в Україні є Асоціація Інженерів-Консультантів України. Експертиза за стандартами та принципами FIDIC має посилювати об'єктивність аудитів щодо ефективності використання бюджетних коштів при будівництві, реконструкції, капітальних та поточних ремонтах об'єктів інфраструктури.

Нагадаємо, на Хмельниччині ремонтують дороги місцевого значення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький