Є питання "за" які ніколи не голосують нардепи Хмельниччини

Чим нехтують, або від чого відхрещуються обранці проаналізували за підсумками голосувань
Depo.
31 серпня 2016 11:29
ФОТО: depo.ua
Є питання "за" які ніколи не голосують нардепи Хмельниччини
Є питання "за" які ніколи не голосують нардепи Хмельниччини

ГМ ОПОРА визначила коло питань за які не голосують депутати від області, повідомляє Depo.Хмельницький.

Кожне питання враховує перелік голосувань за законопроект чи пакет пов’язаних законопроектів щодо конкретної проблеми, які відбувалися з листопада 2014 року.

Представник депгрупи "Партія "Відродження" Віктор Бондар (ВО № 191) ніколи не голосує: за "узурпацію" місцевої влади Президентом; за антикорупційну реформу; за антимонопольну реформу; за арешт народного депутата Олександра Онищенка; за відкриті дані; за декомунізацію; за державне фінансування партій; за доступ до публічної інформації; за зменшення податку на купівлю вживаних автомобілів; за квоти для української музики; за легалізацію електронної комерції; за позбавлення депутатського мандату М. Мартиненка; за поіменне голосування депутатами місцевих рад; за посилення захисту професійної журналістської діяльності; за прозорість власності на ЗМІ; за публічні закупівлі; проти відтермінування електронного декларування до 2017 року.

Позафракційний Олександр Герега (ВО № 192) з часу свого обрання ніколи не голосував: за арешт народного депутата Олександра Онищенка; за доступ до публічної інформації; за електронну демократію; за зняття недоторканності з окремих народних депутатів; за медичну реформу; за позбавлення депутатського мандату М. Мартиненка; за поіменне голосування депутатами місцевих рад; за притягнення до кримінальної відповідальності окремих депутатів; за публічні закупівлі; за реформу науки.

Серед питань, за які ніколи не голосував член депгрупи "Воля народу" Сергій Лабазюк (ВО № 188): за арешт народного депутата Олександра Онищенка; за державне фінансування партій; за доступ до публічної інформації; за електромобілі; за електронну демократію; за зменшення податку на купівлю вживаних автомобілів; за квоти для української музики; за легалізацію електронної комерції; за позбавлення депутатського мандату М. Мартиненка; за поіменне голосування депутатами місцевих рад; за прозорість власності на ЗМІ; за публічні закупівлі.

Представники фракції БПП Роман Мацола (ВО № 190) та Сергій Мельник (ВО № 187) лише зрідка нехтують можливістю віддати свій голос за певне питання, тому немає питань, за які вони ніколи не голосують. Однак, як свідчить аналіз їхньої участі у голосуваннях, обоє переважно не голосують за медичну реформу.

Ще один член пропрезидентської фракції Володимир Мельниченко (ВО № 193) ніколи не брав участі в голосуваннях: за доступ до публічної інформації та за позбавлення депутатського мандату М. Мартиненка.

Андрій Шинькович (ВО № 189), також представник фракції БПП, ніколи не голосував за доступ до публічної інформації та за поіменне голосування депутатами місцевих рад.

Народний депутат Олександр Ксенжук, обраний за списком партії "Народний Фронт", ніколи не голосував за державне фінансування партій та за поіменне голосування депутатами місцевих рад.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та