Двоє жителів Дніпра обікрали храм на Хмельниччині
Правоохоронці затримали церковних крадіїв майже одразу після скоєної крадіжки
- Хмельницький
-
21 травня 2018 14:32

Двоє мешканців Дніпра на Хмельниччині обікрали церкву, передає Depo.Хмельницький з посиланням на СК ГУНП.
Злодії викрали з церкви ікони та гроші, але були помічені настоятелем храму, який відібрав у них майно і викликав поліцейських. Правоохоронці впродовж 10 хвилин розшукали і затримали грабіжників у прилеглій до церкви лісосмузі.
"На лінію 102 надійшло повідомлення від 60-річного настоятеля храму УПЦ, що у місті Волочиськ, який повідомив про те, що двоє невідомих йому осіб зайшли до церкви, звідки викрали дві ікони, воскові свічки та гроші зі скриньки для пожертв в сумі 150 гривень", - йдеться в інформації поліції.
Грабіжниками виявились двоє жителів міста Дніпро 32 та 35 років, які працювали в районі на аграрному підприємстві. Один із них вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку. На момент вчинення злочину чоловіки перебували в стані алкогольного сп'яніння.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років. Наразі слідчі дії тривають.
Нагадаємо, на Хмельниччині частенько грабують церкви.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:29Друге самогубство за тиждень: На Буковині знайшли мертвого курсанта НАДПСУ
- 14:28На Хмельниччині горіло більше як 4 тисячі квадратних кілометрів екосистем (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 18:11Дезодоранти та антиперспіранти: як вибрати та правильно використовувати Актуально
- 14:25У Хмельницькому в академії ДПСУ знайшли тіло 20-річного курсанта
- 20:51Болгарія не продаватиме реактори для Хмельницької АЕС
- 10:49На Хмельниччині скоротять тривалість комендантської години у Великодню ніч
- 10:59Трагедія на Хмельниччині: 18-річний мотоцикліст на смерть збив 11-річного хлопчика
- 13:01Міжрегіональну схему переправлення чоловіків через державний кордон викрили на Хмельниччині ФОТО
- 09:40На Хмельниччині вночі ППО збила 4 дрони
- 12:40На Хмельниччині п'яна жінка забула в гостях свою 4-місячну дитину
- 10:23На Хмельниччині затримали двох агентів РФ, що планували підірвати автівки вісьмох депутатів ФОТО
- 17:35Сервіс "Електронної черги" - оформлення біометричних паспортних документів у зручний час
- 10:45Ракетний обстріл Хмельниччини: Що відомо
- 10:35 ЗСУ збили вночі над Україною 13 з 23 ракет та 40 з 109 БПЛА
- 16:38Зеленський вручив орден "Золота Зірка" наймолодшому Герою України
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 20:39Розповсюджували метадон у двох областях: Судитимуть організаторів наркокартелю з щомісячним прибутком у 5 млн грн ФОТО