ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Двоє посадовців на Хмельниччині поплатилися за корупцію посадами

З Волочиської райдержадміністрації звільнили, оштрафувавши, чиновників

Depo.
10 серпня 2018 18:15
ФОТО: depo.ua

За реагування Городоцької місцевої прокуратури двох посадовців Волочиської райдержадміністрації, які порушили вимоги антикорупційного законодавства, звільнилио із займаних посад, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби прокуратури області.

Начальник одного із управлінь несвоєчасно повідомив про суттєві зміни у майновому стані у зв'язку із придбанням автомобіля.

Працівник іншого управління - після отримання у подарунок квартири також у 10-денний строк всупереч вимог ч.2 ст. 52 Закону України "Про запобігання корупції" не внесла відповідного повідомлення до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

За результатами розгляду протоколів про вчинення вказаними особами адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, передбачених ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на винних осіб наклали й стягнення у виді 1,7 тис. гривень штрафу.

За словами заступника керівника місцевої прокуратури Юрія Туза, за результатами розгляду подань місцевої прокуратури, посадовців, які допустили порушення антикорупційного законодавства звільнили із займаних посад.

Нагадаємо, днями судили за корупцію депутата з Ярмолинеччини.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook