Двоє жителів Хмельниччини потрапили за ґрати через незаконне володіння гранатами

У чоловіків вилучили 216 споряджених корпусів ручних наступальних гранат та 31 металеву ємність з 310 уніфікованими підривниками (запалами) ручних гранат

Про це інформують в прес-службі апеляційного суду області, передає Depo.Хмельницький.

Полонський районний суд виніс вирок двом чоловікам, яким інкримінують незаконне поводження з бойовими припасами – ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України. 37-річному чоловіку, який має судимість за цією ж статтею, призначили 3,5 роки в’язниці. Іншому, 47-річному – 3 роки позбавлення волі.

Згідно із вироком, у вересні 2018 року молодший із чоловіків, знайшов на території колишнього колгоспу 216 споряджених корпусів ручних наступальних гранат та 31 металеву ємність з 310 уніфікованими підривниками (запалами) ручних гранат. Перевіз їх  до курника у своєму господарстві, далі – вже за допомогою свого знайомого – заховав у полі. У винагороду товариш отримав по 10 одиниць боєприпасів. Обидва обвинувачені боєприпаси збували.

"Приймаючи до уваги, що ними скоєно тяжкий злочин, а також враховуючи значну кількість бойових припасів, з якими незаконно поводились обвинувачені, наслідки, котрі можуть настати внаслідок збуту гранат стороннім невстановленим особам" суд дійшов висновку, що необхідним та достатнім покаранням буде саме позбавлення волі.

Обвинувачених узяли під варту прямо із зали суду. Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook