Двоє обранців з Тернопільщини заплатили штраф за "деклараційну амнезію"

Депудати несвоєчасно прозвітували про свої доходи

Двоє депутатів органів місцевого самоврядуваня оштрафовано за несвоєчане подання е-декларацій, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби облпрокуратури.

За принципової позиції Підгаєцького відділу Теребовлянської місцевої прокуратури 2 депутатів місцевих рад Підгаєцького району Тернопільської області визнано винними у вчинені адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так, депутати, що є суб’єктами відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, несвоєчасно, без поважних причин, після встановленого строку подали на офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

Підгаєцьким районним судом осіб визнано винними у вчинені адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на кожного адміністративне стягнення в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький