Двічі поспіль дунаєвецькі копи повертали батькам неповнолітню втікачку

Дівчина разом зі своїм хлопцем направлялися то в Чернівці, то в Кам'янець-Подільський

Поліцейські протягом години розшукали зниклу 17-річну дівчину, передає depo.Хмельницький за інформацією дунаєвецьких правоохоронців.

"До Дунаєвецького відділу поліції надійшло повідомлення від жительки села Шатава про те, що протягом трьох днів її 17-річна донька відсутня вдома та не виходить на зв’язок, - розповідають копи. - Жінка також повідомила, що вона відразу до поліції не зверталася із повідомленням про зникнення доньки, оскільки раніше вже втрачала з нею зв’язок на кілька днів через те, що вона ішла з дому зі своїм хлопцем."

Відразу в Дунаєвецькому відділі поліції були сформовані поліцейські групи, які об’їхали всі можливі місця перебування дівчини та протягом години встановили її місце перебування. Дівчина разом зі своїм 18-річним кавалером пішки дорогою прямували на Чернівці, їх зафіксували камери відеоспостереження, які розташовані біля автодороги. Поліцейські зустріли мандрівників в селі Чернівецької області. 

Правоохоронці доправили дівчину додому та повернули батькам. Однак наступного дня вона знову втекла з дому зі своїм приятелем. Цього разу поліцейські розшукали її у Кам’янці-Подільському.

Правоохоронці провели профілактичну бесіду з дівчиною аби вона в подальшому так не вчиняла, а батькам наголосили щоб вони приділяли більше уваги вихованню своєї доньки. Крім того, на обох батьків поліцейські склали адміністративні протоколи за ч.1 ст.184 - невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький