UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Дві тергромади з Хмельниччини стали переможцями Всеукраїнського конкурсу

 Всеукраїнський Конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році" проводився вже всьоме

Дві тергромади з Хмельниччини стали пере…

Громади Хмельниччини стали кращими у конкурсі Мінрегіону, повідомили Depo.Хмельницький в пресслужбі регіонального відділення АМУ.

Оголошено переможців Конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році", який проводився вже всьоме.  Конкурс організовує та проводить Мінрегіон у партнерстві з Радою Європи. Асоціація міст України міст також є партнером Конкурсу, підтримує  його проведення, представник АМУ є членом Конкурсної комісії.  

 Цього року Конкурс проводився за такими темами:

- Влада та громада: інформування, діалог, участь;

- Покращення якості надання освітніх послуг (дошкільна, середня та професійно-технічна освіта);

- Формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища.

На конкурс надійшло 168 заявок з усіх областей України, з них 88 – від об’єднаних територіальних громад. Гарні результати показала Дунаєвецька та Славутські міські громади Хмельниччини.

Дипломом ІІ ступеня нагороджено Дунаєвецьку міську раду об’єднаної територіальної громади Дунаєвецькогорайону Хмельницької області за проект "Почуємо кожного" у темі "Влада та громада: інформування, діалог, участь". Ця ж міська рада у темі "Формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища" нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за проект "Чиста громада для майбутніх поколінь".

У номінації "Спеціальна відзнака" за темою "Покращення якості надання освітніх послуг (дошкільна, середня та професійно-технічна освіта)"  відзначено Славутську міську раду об’єднаної територіальної громади Хмельницької області за "Відкриття "Університету третього віку".

Нагадаємо, в українській частині міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить Землю" обрали найкраще фото серед зроблених на територіях природно-заповідних об’єктів Хмельницької області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"