Дві школи Шепетівки матимуть модульні котельні (ФОТО)

З міського бюджету виділили майже 3,5 млн грн

Відповідно до бюджетних змін, які прийняті під час позачергової сесії Шепетівської міської ради 26 липня, було прийнято рішення виділили кошти на дві модульні котельні для двох навчальних закладів - ЗОШ №1 та ЗОШ №4, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби міськради.

Вартість котелень та встановлення складає 3 мільйони 420 тисяч гривень.

У ЗОШ №4 розпочалися роботи по встановленню даної модульної котельні. Котельню для ЗОШ №1 закупили і доправили на територію навчального закладу.

Оскільки в минулому році опалювальний сезон розпочався несвоєчасно, через відсутність номінацій на газ для ТОВ "Шепетівка Енергоінвест", то влада міста розпочала переводити комунальні заклади освіти на автономне теплопостачання.

Восени 2018-го всі дошкільні навчальні заклади опалювалися модульними котельнями. Фінансування на ці об'єкти надійшло з міського бюджету - 6 мільйонів 668 тисяч 359 грн, та частково з державного - 2,5 мільйони грн. Всі навчальні заклади, у яких були встановлені модульні котельні, до завершення опалювального періоду мали комфортний температурний режим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький