Два з семи об'єктів на трасі Н-03 перебувають на завершальному етапі робіт

Роботи на всіх об'єктах ведуться згідно графіку та до кінця жовтня мають бути завершені

Начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк проінспектував хід ремонтних робіт на об'єктах на автодорозі Н-03 Житомир-Чернівці, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Цьогоріч, у рамках реалізації бюджетної програми "Покращення стану автомобільної дороги Житомир - Чернівці" ремонтні роботи ведуться на семи об'єктах, два з яких - на завершальному етапі: до введення в експлуатацію готуємо побудовану ділянку об'їзної дороги м. Дунаївці, а на відремонтованій ділянці поблизу цього ж населеного пункту, протяжністю трохи більше 4 км, проводяться роботи із укріплення узбіч, нарізання кюветів, нанесення дорожньої розмітки", - зазначає головний шляховик області.

За його словами, роботи на всіх об'єктах ведуться згідно графіку та до кінця жовтня мають бути завершені.

Поточний середній ремонт триває на ділянці дороги Н-03, протяжністю 3 км, у с. Шатава, де 50% від запланованих робіт виконали.

На "тещиному язиці" підрядник продовжує роботи із розширення проїзної частини ще однією смугою. Цього року на подільському серпантині запланували влаштувати лише нижній шар асфальтобетонного покриття до мосту через Мукша, на якому теж ведуться роботи.

Продовжується капітальний ремонт вулиці Північної, що у м. Кам'янець-Подільському. Наразі, підрядник - ПП ВКФ "Будмонтажсервіс" влаштовує основу дорожнього одягу із щебеневих сумішей.

Фінансування ремонтних робіт на автодорозі Н-03 урядом передбачено 302 481,438 тис. гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький