ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Два села Хмельниччини мають шанс стати "неймовірними"

Стартував фінал Всеукраїнського конкурсу "Неймовірні села України 2017"

Depo.
17 липня 2017 11:57
ФОТО: depo.ua

Розпочався фінальний етап Всеукраїнського конкурсу "Неймовірні села України 2017, повідомляє Depo.Хмельницький.

Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня (включно).

Хмельниччина представлена двома населенними пунктами: Меджибіж та Антоніни.

Колись Меджибіж був великим поселенням і адміністративним центром. Нещодавно селище міського типу у півтори тисячі населення знову стало центром. Центром об'єднаної територіальної громади. Ще 11 сіл регіону визнало, що його бренд таки більш "розкручений", а отже авторитет вищий. Багато в чому завдяки історичній перлині фортеці-замкові Межибіж.

У Антонінах, здається, що потрапив в інший світ - із залишками палацових споруд і манірними будиночками, кожен з яких можна роздивлятися з різних боків, і всюди є стилістичні цікавинки від бароко до готики. Останніми роками селище залучило на розвиток понад 3 млн грн інвестицій лише завдяки різним конкурсам та грантам. Упродовж нинішнього року 58 молодих сімей переселилися сюди жити із депресивних сіл, придбали добротні будиночки із газом і водою.

Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради оцінюватиме села-конкурсанти. Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування - 50, експертної ради - 50. Максимальний бал - 100.

Проголосувати можна тут.

Нагадаємо, у двадцятку півфіналістів екперти обирали з-поміж 63 номінантів. А загалом на участь в конкурсі надійшли три сотні заявок.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері