Два роки проведе за гратами "ворожка", що дурила людей на Хмельниччині

Хмельницький міськрайонний суд засудив жінку за шахрайства

Вироком Хмельницького міськрайонного суду засуджено до двох років позбавлення волі 33-річну жінку ромської національності за вчинення злочину, передбаченого 2 статті 190 КК України (шахрайство), передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу суду.

Відповідно до матеріалів справи, в червні 2017 року обвинувачена, перебуваючи в магазині одного з торговельно - розважальних закладів міста, повідомила директорці магазину, що на неї наведена порча і що її можна зняти шляхом проведення окремого ритуалу. При цьому, шахрайка вказала, що обов'язковою умовою зняття порчі є проведення ритуалу по місцю проживання директорки магазину. Жінка, введена в оману, погодилась на пропозицію та провела жінку в свою квартиру, де обвинувачена повідомила, що для зняття порчі для проведення ритуалу зняття, необхідно принести всі грошові кошти та коштовності, які і є причиною порчі, що жінка і зробила.

"Ворожка" загорнула кошти та коштовності в серветку та попросила жінку принести горщик із землею, аби закопати цінності. Поки жінка вийшла по горщик, обвинувачена поміняла згорток з цінностями на заздалегідь підготовлений з 1,2 гривневими купюрами та копійками, який і закопали з потерпілою в горщик. Шахрайка вказала потерпілій протягом години не відкопувати згорток, аби завершився ритуал, а сама покинула квартиру.

Цінностями шахрайка розпорядилась на власний розсуд, завдавши потерпілій шкоди на суму понад 30 000 грн.

Такі дії обвинувачена вчиняла не вперше, та раніш була тричі судима за вчинення таких злочинів.

Нагадаємо, днями на 30 тис. грн порчу "зняли" жінці й на Тернопільщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook