Два райони Хмельниччини на грані "щезання"

Оскільки Новоушицький і Старосинявські райони повністю співпадають межами з утвореними однойменними ОТГ, їх можуть ліквідувати

Перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода вважає, що в тих областях, де новостворені об'єднані територіальні громади повністю співпадають з межами районів, доведеться ліквідовувати райони, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

"Немає доцільності утримувати район як територіальну одиницю після того, як усі повноваження перейшли ОТГ. Ця проблема стає гострою в масштабах України", - озвучив свою думку під час виїзного засідання бюджетного комітету ВР у Хмельницькому.

За його словами, тільки у Хмельницькій області є дві таких громади: Старосинявська селищна об'єднана ОТГ і Новоушицька селищна об'єднана ОТГ.

"Ми хочемо чути пропозиції від облдержадміністрацій та обласних рад щодо подальшого розвитку таких районів. Обласна влада має бути ініціатором вирішення цієї проблеми. Поки всі мовчать і закривають очі", - наголошує високопосадовець.

Нагадаємо, на цьому ж виїзному засіданні парламентського комітету нардепи розкритикували фінансові здібності Хмельницького міського голови Олександра Симчишина.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook