Два десятки "лицарів" зійдуться у великій битві у Меджибожі

Офіційний турнір з варгейму уже цими вихідними вперше відбудеться у державному історико-архітектурному заповіднику "Межибіж"
Depo.
30 вересня 2016 13:53
ФОТО: depo.ua
Два десятки "лицарів" зійдуться у великій битві у Меджибожі
Два десятки "лицарів" зійдуться у великій битві у Меджибожі

Одночасно з "Великою битвою" у "Межибожі" баталії розгорнуться в Англії, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ПЦ.

Варгейм – це військова гра з мініатюрами, яка відтворює події європейської історії від темних віків до епохи хрестових походів включно.

Захід буде умовно закритим, позаяк це – інтелектуальна гра.

На самі ж бої можна буде подивитися хіба що здалеку, як у шахах.

Турнір починається у суботу, 1 жовтня, о 12-ій годині. Заявки подали 18 учасників з Хмельницького, Миколаєва, Києва, Броварів, Херсона і Полтави.

Такі турніри щороку проводяться в Англії, Німеччині, Франції, Іспанії та США і вперше цьогоріч – в Україні. За словами організаторів, усього місяць тому українським гравцям надали офіційного статусу і внесли захід до офіційного календаря змагань . Є припущення, що визначальним стало місце проведення турніру – англійці були у захваті від світлин з краєвидами Меджибізької фортеці. Особливістю української гри є наявність двох фракцій з нашої вітчизняної історії – східних слов’ян-язичників та війська князів часів Київської Русі. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та