Дунаєвецький УКРОП поновлює повноцінну роботу, – заява районної організації

Партійна організація УКРОПу в Дунаєвецькому районі на Хмельниччині залишається потужною частиною "Українського об’єднання патріотів"
Depo.
8 вересня 2016 12:48
ФОТО: depo.ua
Дунаєвецький УКРОП поновлює повноцінну роботу, – заява районної організації
Дунаєвецький УКРОП поновлює повноцінну роботу, – заява районної організації

Партійна організація УКРОПу в Дунаєвецькому районі на Хмельниччині залишається потужною частиною "Українського об’єднання патріотів", а попереднє рішення про ліквідацію осередку було поспішним та емоційним. Про це йдеться в заяві районної організації, розміщеній у Facebook, передає Depo.Хмельницький.

"Ми поновлюємо повноцінну роботу. Наразі вже проведені установчі збори, готуються до подання документи для реєстрації партійної організації в Дунаєвецькому районі", – сказано в документі.

В УКРОПі Дунаєвиччини наголосили, що тимчасові розбіжності в баченні окремих процесів, які виникли у представників районної організації та керівництва обласної, намагалися використати для розколу Хмельницького УКРОПу політичні опоненти. "Ми не зречемося зобов’язань, даних нашим виборцям, нашим прихильникам та нашим однодумцям! Ми й надалі впевнено та відкрито боротимемося за ідеали правди та справедливості! І робитимемо це в рядах нашої партії – партії УКРОП!" – підкреслено в заяві.

Крім того, в тексті документу зазначається, що наявність внутрішньопартійної дискусії, різних думок серед партійців зайвий раз підтверджує: "Українське об’єднання патріотів – УКРОП" розвивається як демократична європейська партія. Укропівці Дунаєвиччини покладають великі надії на найближчий з’їзд партії, на якому мають ухвалити нову редакцію партійного статуту, що унеможливить присутність у партійних рядах пристосуванців та недолюстрованих осіб із сумнівними моральними якостями.

"Ми готові до конструктивного діалогу та демократичного розвитку УКРОПу на Хмельниччині", – запевнили в районній організації партії.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та