Дунаєвецька селищна ОТГ долає комунальні проблеми

Благоустрій сіл тут визначили приорітетом
Depo.
19 серпня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua
Дунаєвецька селищна ОТГ долає комунальні проблеми
Дунаєвецька селищна ОТГ долає комунальні проблеми

Новоутворена Дунаєвецька селищна тергромада чітко визначитися з пріоритетами та активно розпочати благоустрій у населених пунктах, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Децентралізацію влади".

Селищний голова Антон Камінський розповідає: "Можна говорити про деякі підсумки роботи за перше півріччя. Бюджет за цей період ми виконали на 160%. Хвалитись такими цифрами не можна, на це вплинули фактори планування бюджету та його наповнення. Бюджетна децентралізація, яка розпочата в 2015 році, позитивно вплинула і на результати першого півріччя. І саме це дає можливість використовувати кошти на конкретні програми та запити наших людей."

На території селищної ради є майже 214 км доріг. Для їхнього ремонту вже завезли близько 7000 тонн відсіву з щебенем. Селищна рада прийняла "Програму по ремонту та утриманню під’їзних доріг", яких в громаді майже 83км. Районним ДЕУ Хмельницькогооблавтодору проведено ямковий ремонт у селах Маліївці, Ставищі, Томашівці, селищі Дунаївці, на що витрачено 238 тис. грн. За рахунок місцевого бюджету також відремонтували місток у Тернові, тривають роботи й у Лошківцях. Там здійснюється розчищення річки Студениця, з села виведено меліоративні труби, буде побудовано міст та з’явиться водозбірник. Цей проект фінансується з обласного бюджету, втілення його розпочато в минулому році.

Створено багатофункціональне комунальне підприємство "Господар-ОТГ", яке обслуговує усі населені пункти громади. Підприємство збирає та вивозить сміття із Томашівки, Міцівець, Підлісного Мукарова, Лошковецьта селища Дунаївці. Окрім того, в Маліївцях провели 540 м, а в смт. Дунаївці реконструювали 1200 м водопроводу. Провели благоустрій усіх кладовищ.

"Розробили, - ділиться зробленим очільник ОТГ Антон Камінський,  - і декілька проектів, на які виділяються кошти з державного фонду регіонального розвиту. Це – утеплення садочка в селищі Дунаївці, закупівля спецтехніки "Господар-ОТГ", капітальний ремонт вуличного освітлення у Підлісному Мукарові та Томашівці (друга частина села). Виділили гроші на перекриття Лошковецької школи та об’їзної дороги в селищі Дунаївці. Розробили й наступні проекти на водопостачання та вуличне освітлення сіл, які будуть подаватись на конкурс в фонд державного регіонального розвитку у наступному році."

У дитячому садку в Лошківцях газовий котел переобладнали на твердопаливний, у Томашівській школі встановили металопластикові вікна, у перспективі – перехід освітніх закладів на встановлення енергозберігаючих лампочок та утеплення фасаду Дунаєвецької ЗОШ. 50% дітей в школах громади харчуються безкоштовно. 195 тис. грн. спрямували на оздоровлення дітей. У школи та дитсадки придбали холодильники та морозильні камери, провели "літні" ремонти класних кімнат.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та