ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Думки експертів щодо якості води у Південному Бузі розділилися

Купальний сезон у Хмельницькому у самому розпалі. Люди відпочивють на річці, не зважаючи на сумніви щодо придатності води у Південному Бузі для купання
Depo.
14 червня 2015 11:15
ФОТО: depo.ua
Думки експертів щодо якості води у Південному Бузі розділилися
Думки експертів щодо якості води у Південному Бузі розділилися

Річка Південний Буг є місцем постійного масового відпочинку хмельничан. Зараз, коли літня спека сягає 30 градусів, біля водойми місця вільного не знайдеш. А ще кілька місяців тому у Бузі гинула риба і вода тхнула так, що не можливо було пройти повз.

Держсанепідслужба запевняє, що воду з Південного Бугу перевіряють щотижня. І ступінь її забруднення допустимий, пише Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу відомства. А от експерт з проблем екології та голова хмельницької обласної організації Українського товариства охорони природи Юрій Рєзніков має дещо іншу думку. Він вважає, що у річці є паличка Коха, оскільки у Буг потрапляють стічні води із обласного тубдиспансеру.

Проте, попри можливість підхопити якусь інфекцію, хмельничани все ж ідуть на річку, маючи надію, що минеться. Адже, у зв'язку із тривожною ситуацією в країні та шалено високими цінами, багатьом тепер інший відпочинок просто не по кишені.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua