ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дунаївцях під адміністрацією стоять барикади

Керівництво району ні разу не вийшло до протестантів
Depo.
9 вересня 2015 14:27
ФОТО: depo.ua
У Дунаївцях під адміністрацією стоять барикади
У Дунаївцях під адміністрацією стоять барикади

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Є" другий день поспіль на площі біля Дунаєвецької райдержадміністрації стоять барикади з написом: "Майдан не простить! Майдан вимагає!"

Створена експозиція "мікромайдану", в якій використані речі та символи дунаєвчан, які приймали участь у Революції Гідності, щоб донести свої вимоги районній владі.

"У нашому районі й досі працюють ті, хто возив людей на Антимайдан, хто підтримував режим Януковича, - пояснює Василь Петрович. - Ми збираємо допомогу армії, а наші чиновники будують будинки, дачі. Для них війни немає! Обурює й те, що через нехтування органами державної влади та самоврядування Дунаєвецького району вимог територіальної громади згідно поданих заяв щодо люстраційних процесів, вже призвело до реваншу "регіоналів" на місцевому рівні. Тому ми вимагаємо звільнити чиновників, які підтримували режим Януковича. Також вимагаємо зупинити діяльність хімічного виробництва на території "Сільгосптехніки", яке, попри заборону судів, все одно працює".

Акція триває вже другий день. Як каже пан Гандзюк, "на барикади" ніхто з дунаєвецьких чиновників навіть не підходив.

Про події в Дунаівцях читайте більше на Depo.Хмельницький.