ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Доступний Хмельницький, або Як активісти роблять місто комфортним для всіх

Містяни намагаються зробити Хмельницький комфортним і зручним для людей з особливими потребами та молодих мам з візочками. Допомагає їм в цьому інтернет
Depo.
2 липня 2015 13:38
ФОТО: depo.ua
Доступний Хмельницький, або Як активісти роблять місто комфортним для всіх
Доступний Хмельницький, або Як активісти роблять місто комфортним для всіх

У Всесвітній мережі з'явилася група, що аналізує доступність об'єктів міської інфраструктури для осіб з додатковими потребами. Ще один аспект її діяльності - створення умов для здорового та комфортного способу життя.

Як дізнався Хмельницький.depo.ua, сайт dostup.km.ua та сторінки групи у соцмережах максимально відкриті та інтерактивні. Прямо на мапі Хмельницького, часто з фотографіями, мало не щодня з'являються місця, які доступні "колясочникам". Ця інформація корисна й для молодих мам, які можуть із дитячими візочками вільно пересуватися містом.

Доступний Хмельницький, або як містяни самі роблять місто комфортним - фото 1

Поряд є й маса фото місць, приміщень, кафе, доріг та інших об'єктів, куди дістатися людям з обмеженими руховими можливостями практично нереально.

Доступний Хмельницький, або як містяни самі роблять місто комфортним - фото 2

Окремо є й маршрути громадського транспорту з номерами тролейбусів та автобусів, якими можна скористатися. Також схеми та інтервали їх руху містом.

Доступний Хмельницький, або як містяни самі роблять місто комфортним - фото 3

Частина об'єктів, де дотепер відсутні банальні пандуси і з'їзди, знаходиться під своєрідним контролем. З-поміж них – стадіони, аптеки, магазини, банківські і поштові відділення. Так, скажімо, в дитячій художній школі, що на Проскурівській, відсутній пандус, хоча талановитих дітей з вадами опорно-рухового апарату чимало. Крім того, не поодинокі і випадки, коли малюки просто травмуються, і тоді вони позбавленні можливості вільно потрапити до приміщення школи.

Доступний Хмельницький, або як містяни самі роблять місто комфортним - фото 4

Небайдужі містяни таким чином прагнуть власноруч зробити Хмельницький найкомфортнішим містом для осіб з додатковими потребами та всіх, хто вважає себе вільною людиною в соціальній, демократичній, правовій державі.

Доступний Хмельницький, або як містяни самі роблять місто комфортним - фото 5

Більше новин про життя Хмельниччини читайте на Хмельницький.depo.ua