Доступні ліки, газ і непродажна земля: Олег Ляшко розповів жителям Хмельниччини як зміцнити цей ланцюжок для українців

Лідер Радикальної партії побував одразу в трьох районах області: Дунаєвецькому, Кам'янець-Подільському та Ярмолинецькому

Перебуваючи на Хмельниччині, кандидат в президенти Олег Ляшко чи не найбільше уваги приділив питанням ринку землі. Люди самі звернулися з цією проблемою. На думку лідера Радикальної партії, в Україні вести мову про продаж землі можна буде лише років за 50, адже спочатку треба зробити реєстр земель, відкривши до нього публічний доступ через Інтернет, провести їхню оцінку та законодавчо забезпечити право успадкування земельних ділянок.

Спонукала до розмови його жителька Ярмолинеччини, щовирішила продати землю, аби вилікувати новонародженого онука від пороку серця. Але ціни на землю сьогодні немає - 2 гектари у неї купують за 300 доларів. "Це грабьож! – обурюється Олег Ляшко. - Дозволяти сьогодні продаж землі не можна - її скуплять за безцінь і зроблять селян батраками. Спочатку треба навести порядок, вивести землю з чорного ринку."

За його словами, щоб пані Галина та мільйони українців не продавали останнє заради того, щоб знайти кошти на операцію,  пообіцяв і зробити лікування важких хвороб безкоштовним та розширити програму "Доступні ліки". Лише так життя не буде напряму залежати від грошей.

Політик обіцяє радикально взятися за реформу медицини: "Я пропоную іншу медичну реформу для країни, яка дасть фельдшера в село, поверне лікаря із за кордону та дасть можливість людям лікуватися". Після президентських виборів Олег Ляшко планує переглянути бюджет на охорону здоров'я та підвищити заробітну плату медпрацівникам. Планує й відновити державний контроль за цінами на ліки, запровадити державні програми лікування пацієнтів з важкими захворюваннями. Страховку дітям та пенсіонерам буде покривати держава, а працюючим - роботодавець.

"Зроблю, щоб лікування онкології, серцево-судинних хвороб, інших тяжких захворювань фінансувалося за рахунок державного бюджету. Люди не повинні помирати і продавати останнє, якщо, не дай Бог, захворіли. Підніму також якість медичних послуг. Не кожний може поїхати лікуватися в Ізраїль, Німеччину чи Францію. Люди повинні в Україні лікуватися і достойно жити," - каже Олег Ляшко.

Справедливі ціни на газ, - ще одна проблема, яку повсюдно порушують на зустрічах люди, зустрічаючи на дорогах України, а не лише Хмельниччини "Ляшкобус". Політик обіцяє одразу після виборів переглянути грабіжницькі тарифи на комуналку та покарати винних у бідності українців, змінити систему оподаткування на видобуток українського газу та сприяти розвитку власного виробництва.

"Я скасую рішення уряду про підвищення цін на газ. Я скасую такі правила надання субсидії, коли дітей з хати треба виписати, щоб отримати допомогу. Це свавілля буде припинено. На комуналку буде йти не більше 20% доходів родини. Я знижу податки на видобуток газу, вугілля, торфу. Щоб видобували своє, а не платили мільярди за імпортний газ," - зазначає Олег Ляшко.

Лідер РПЛ вважає, що Україна повинна робити лише те, що вигідно перш за все її громадянам. А влада повинна відновлювати національне виробництво, розвивати село й підтримувати фермера, реанімувати внутрішній ринок, створювати робочі місця, підвищувати зарплати і повертати заробітчан з-за кордону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький