Дорожники області на 70% запаслися матеріалами для боротьби з ожеледдю

На 92% готова і техніка для роботи в осіннь-зимовий період
Depo.
18 жовтня 2016 13:36
ФОТО: depo.ua
Дорожники області на 70% запаслися матеріалами для боротьби з ожеледдю
Дорожники області на 70% запаслися матеріалами для боротьби з ожеледдю

Дорожники Хмельниччини активно проводять підготовку своїх господарств до роботи в осінньо-зимовий період, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацієєю Служби автомобільних доріг області.

Вже заготовили 3,5 тис. тон технічної солі, що, з урахуванням залишків минулого року, складає близько 70% від потреби.

"Філії ДП "Хмельницький облавтодор" прийняли 32 вагони із технічною сіллю, на підході ще 9. Для 100% виконання плану по заготівлі солі, необхідно  ще 15 вагонів, отримати які сподіваємось найближчим часом," - начальник Служби Петро Гнидюк.

Заготовляють і фрикційні матеріали, зокрема їх обсяг для обробки дорожнього покриття за мінусової температури, наразі, становить 27 тис. тон, а це більше 70% від потреби.

Підготовлено 255 од. механізмів та обладнання, задіяних до роботи в осінньо-зимовий період, що становить 92 % від плану. А ще уклали 32 угоди на залучення сторонніх організацій для очистки доріг від снігу 74 механізмів.

Із держбюджету передбачено 8,4 млн. грн., з яких на дороги державного значення - 5,9 млн. грн, на дороги місцевого значення - 2,5 млн. грн., що складає менше 50% від потреби.

"Дбаючи про безпеку учасників дорожнього руху, на замовлення Служби автодоріг поновлено більше 500 км горизонтальної дорожньої розмітки, 7620 м2 – на пішохідних переходах, встановлено 800 шт. напрямних стовпчиків, замінено 1459 шт. дорожніх знаків, відремонтовано майже 6000 погонних метрів бар’єрного огородження. Завдяки проведеним заходам із покращення безпеки руху на автодорогах області було знято з обліку 2 місця концентрації ДТП," - звітує Петро Гнидюк.

На автодорогах загального користування цьогоріч ліквідовали 357 тис. м2  деформацій дорожнього покриття, й надалі ремонтні роботи продовжуються.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт