UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Дорожники Хмельниччини розпочали ремонт траси М-12

Ремонтні роботи стартували в межах Хмельницької облатсі на трасі, що є частиною транснаціонального транспортного коридору "GO Highway"

Дорожники Хмельниччини розпочали ремонт…

На міжнародній трасі М-12 "Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знамʼянка" стартували ремонтні роботи, інформує Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу САД.

Цей маршрут є частиною транснаціонального транспортного коридору "GO Highway", що поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. У межах Хмельниччини протяжність цієї автомобільної дороги складає 150 км.

Нині на 239 - 242 км у напрямку до смт. Війтівці шляховики виконують земляні роботи для розширення проїзної частини. За рахунок влаштування зупинкових смуг ширина дорожнього покриття після ремонту збільшиться до 12 м.

Проектом передбачена регенерація існуючого покриття методом холодного ресайклінгу, влаштування нижнього асфальтобетонного шару та верхнього із щебенево-мастикового асфальтобетону, товщиною 5 см, який відрізняється своєю довговічністю, кращим щепленням та захистом від руйнувань.

Жорстка каркасна структура щебенево-мастикового асфальтобетону на відміну від звичайного асфальтобетону розподіляє навантаження по максимальній площі поверхні і відводить його в нижні шари дорожнього покриття, зменшуючи тим самим зношення "лицьової" частини дороги, в результаті чого істотно знижується утворення колій та тріщин.

Нагадаємо, на ремонт доріг в Хмельницькому цьогоріч передбачили 35 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook