Дороги місцевого значення активно ремонтують на Хмельниччині (ФОТО)

На окремих автошляхах роботи на завершальному етапі, на інших - якраз роботи в розпалі

Повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією ДП "Служба місцевих автодоріг".

Завершили вже роботи з поточного середнього ремонту дороги загального користування місцевого значення Заборознівці - Заміхів у Новоушицькому районі. Тут зробили ямковий ремонт покриття, влаштували новий шар асфальтобетону (проектна товщина 5 см.), укріпили узбіччя щебенево-піщаною сумішшю.

Для забезпечення безпеки дорожнього руху найблищим часом очікується виконання робіт з нанесення дорожньої горизонтальної розмітки.

Завершили й поточний та середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Волочиськ - Соломна. Зробили ямковий ремонт, влаштували вирівнюючий шар з чорного щебеню товщиною не менше 6 см та шар асфальтобетону (товщиною не менше 4 см). Також, проведені роботи з укріплення узбіч щебенево-піщаною сумішшю.

Завершили поточний середній ремонт на дорозі загального користування місцевого значення Слобідка - Струга - Рудківці - Дністровське водосховище. Перевірку якості цієї ділянки автомобільної дороги провела незалежна сертифікована дорожня лабораторія.

Тривають роботи з поточного середнього ремонту дороги загального користування місцевого значення Берездів - Корець - Славута - Антоніни.

Уже влаштували вирівнюючий шар основи з щебенево-піщаної суміші та розпочали вкладання шару асфальтобетону. Попереду очікується влаштування укріплених узбіч та роботи з безпеки дорожнього руху.

Нагадаємо, для фінансування ремонту та утримання місцевих доріг Уряд передбачив у Державному дорожньому фонді субвенцію. Для області це - майже 456,5 млн гривень.

В результаті підписання актів приймання-передачі на баланс Управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації передано 811 автомобільних доріг загального користування місцевого значення, загальною протяжністю 5087,8 км.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #дороги