Дороге сміття: У Хмельницькому підняли тарифи на вивіз побутових відходів

Виконком прийняв рішення щодо підвищення тарифів на вивіз сміття вже з 1 червня

В обласному центрі зростають тарифи на вивіз сміття більш як на 60%, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення "Про встановлення тарифів на послуги Хмельницького комунального підприємства "Спецкомунтранс" з вивезення побутових відходів". Відповідно до якого, в місті підвищаться тарифи на вивіз сміття.

За словами директора КП Владислава Кривенчука, для мешканців будинків з функціонуючим сміттєпроводом та споживачів, які самостійно утримують контейнери та контейнерні майданчики доведеться платити замість 7,27 гривень 11 гривень 87 копійок. Мешканцям приватного сектора, які самі утримують контейнери - замість 8,18 гривень – 13 гривень 29 копійок за людину.

Хмельничани, які мешкають у багатоповерхівках, але викидають сміття на контейнерних майданчиках в місцях загального користування плата становитиме 14,09 гривні (замість 8,45). У приватному секторі - замість 9,53 гривні, тариф становитиме 15,72 гривні.

Нові тарифи на вивезення побутових відходів у Хмельницькому діятимуть з 1 червня.

Іншим рішенням виконком зобов'язав "Спецкомунтранс" вивозити сміття - контейнерних майданчиків міста двічі на день.

Нагадаємо, причинами перегляду тарифів на послуги з вивезення побутових відходів в КП називають зростання основних складових тарифу, а саме - збільшення розміру мінімальної заробітної плати на 206%, зростання вартості запчастин на 50%, електроенергії - на 31%, паливно-мастильних матеріалів: дизельне паливо на - 30%, бензин на - 36 %, стиснений газ на - 18 %, зріджений газ - на 27, моторні мастила - на 32%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #сміття