Цьогоріч аудитори "принесли" бюджету Хмельниччини понад 60 млн грн

Аудитори фіскальної служби провели цьогоріч трохи більше сотні перевірок

Фіскальною службою Хмельниччини за ризикорієнтованими операціями донараховано до бюджету понад 60 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

Цьогоріч суттєво скоротили кількість перевірок, що свідчить про зменшення тиску на бізнес. Всього в області провели 127 докуметальних перевірку суб'єктів господарювання, це на 92 контрольно-перевірочних заходи менше проти аналогічного періоду минулого року. 

Здійснили 44 планових документальних перевірки і 83 позапланових. За результатами донараховано 63 мільйони гривень та зменшено від'ємне значення об'єкту оподаткування з податку на прибуток на 28 мільйонів гривень. З узгоджених податкових зобов‘язань до бюджету уже найшло 23 мільйони гривень, донарахованих за ризикоорієнтованими операціями суб‘єктів бізнесу.

"Вибірковість контролю на основі оцінки ризиків у діяльності платника - головний принцип контрольно-перевірочної роботи підрозділів аудиту ДФС, що відповідає провідній міжнародній практиці, "- зазначають в управлінні аудиту ГУ ДФС у Хмельницькій області.

Для проведення перевірок суб’єктів господарювання, відповідно затвердженого плану – графіку, включаються лише проблемні платники, які допускають порушення податкового законодавства, мінімізують свої податкові зобов'язання, використовують операції з "сумнівними" фірмами-партнерами та створюють ризики для наповнення бюджету.

Суб'єктів господарювання, які здійснюють прозорий облік своєї господарської діяльності та відповідально ставляться до сплати податків фіскали перевірками не турбують.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький