Домашній арешт: Суд встановив запобіжний захід підозрюваному в хабарництві посадовцю НАДПСУ

Заступникуа начальника відділу - начальника відділення продовольчого забезпечення відділу тилового забезпечення вишу правоохоронцт взяли "на гарячому"

Викритому на хабарі посадовцю Національної академії ДПС України ім. Богдана Хмельницького обрали запобіжний захід, повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

Шевченківський районний суд м. Львова обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на 60 днів заступнику начальника відділу - начальнику відділення продовольчого забезпечення відділу тилового забезпечення Національної академії ДПС України ім. Богдана Хмельницького.

Нагадаємо, що напередодні слідчі військової прокуратури Західного регіону України за матеріалами та спільно з Департаментом захисту економіки Нацполіції України за участю Департаменту внутрішньої безпеки ДПС України задокументували факт вимагання та одержання неправомірної вигоди.

Кошти у розмірі 58 150 грн призначалися за сприяння та укладення договорів на поставку продуктів харчування для потреб Академії. Документи, що підтверджують поставку зазначеної продукції, вилучили під час проведення обшуків у службових кабінетах навчального закладу.

Тоді ж йому і оголосили про підозру.

Вирішується питання про відсторонення підозрюваного від виконання посадових обов'язків. Досліджується питання причетності інших посадових осіб ДПС України до вчинення вказаного злочину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #хабар