До введення локдауну ніяких інших обмежень поки не планують, - Роман Примуш
Всього за час епідемії COVID-19 в області діагностували у 32 272 випадках
- Хмельницький
-
4 грудня 2020 15:20

Про це сказав на брифінгу щодо ситуації в області з COVID-19 перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш, передає Depo.Хмельницький.
Всього за час епідемії COVID-19 діагностували у 32 272 випадках, минула доба стала антирекордною - зафіксували 709 нових хворих.
"Із загальної кількості хворих майже 50% одужали. Сьогодні 9 краян померли, всього в області уже 603 летальних випадків з початку пандемії", - константує високопосадовець.
Найбільше поширюється хвороба у містах Хмельницький, Кам'янець-Подільський та Славута, Волочиському і Дунаєвецькому районах. Зараз у Хмельницькому - 4028 хворих, у Кам'янці - 1298, Волочиському районі - 1064.
В лікарнях завантажені коронавірусні ліжка на 48%. До введення локдауну ніяких інших обмежень поки не планують.
Нагадаємо, матеріал для тестування на COVID-19 забиратимуть на дому.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:48В жахливій ДТП на Хмельниччині загинув чоловік та 11-річний хлопчик ФОТО
- 14:48У Хмельницькому дістали з річки тіло невпізнаного чоловіка (ВІДЕО) Відео
- 09:55Ракетно-дроновий напад: Як відпрацювали Повітряні сили на Хмельниччині
- 11:31Житель Хмельниччини отримав три роки тюрми за ухилення від призову
- 11:12Під час нічної масованої атаки на Хмельниччині збили 22 БпЛА та 2 крилаті ракети
- 10:06 Вночі 27 червня ворог випустив по Україні 363 БпЛА та 8 ракет: В епіцентрі атаки був Старокостянтинів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:33Неповнолітній хмельничанин розтрощив могилу військового: Йому світить до 3 років за ґратами ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 23:25 На Хмельниччині затримали ексвійськового та його спільника за "вирішення питання" з ТЦК (ФОТО) ФОТО
- 12:19У Хмельницькому затримали жінку, яка передавала ворогу дані про військові об’єкти та виготовляла вибухівку
- 13:33Що треба знати, щоб обміняти ID-картку
- 12:16У Хмельницькому СІЗО перекрили канал постачання наркотиків
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 23:05На Хмельниччині обʼєднали два університети в один
- 20:27На Хмельниччині викрили ОЗГ, яка привласнила майже мільйон гривень виділених на хліб для військових
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)